Ігор Колихаєв: Лише спільна стратегія подальших дій захистить державу від «розпродажу»

Сьогодні, 3 грудня у Києві проходить круглий стіл на тему «Продаж землі: українські реалії та литовський досвід». Організатором виступила громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада»,- повідомив народний депутат України від Херсонщини Ігор Колихаєв:

- Перед початком важливого заходу я встиг поспілкуватися з заступником голови аграрного комітету Сейму Литовської Республіки, екс-міністром сільського господарства Литви Казісем Старкевічусем.

Розмова виявилась змістовною і, впевнений, важливою для нас обох. Литва вже пройшла етап введення ринку землі, а Україна стоїть на порозі.


Я ще більше переконався у тому, що подібні реформи треба ретельно готувати, аби уникнути гірких розчарувань та економічних втрат (Звіт про захід викладу трохи згодом).

Сподіваюсь, що нам, депутатам, аграріям і науковцям, вдасться виробити стратегію подальших дій і таким чином захистити державу від «розпродажу», - переконаний Ігор КОЛИХАЄВ.

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон