В Олешківській райраді пам’ятають про людей з обмеженими можливостями

Сьогодні, 3 грудня відзначаємо Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, - нагадав голова Олешківської районної ради Павло Потоцький:

- Відзначення цього дня – це нагадування всім про обов'язок перед людьми, що потребують нашого з Вами захисту та підтримки. Люди з обмеженими можливостями – це не просто категорія громадян. Це окремі життя, окремі надії на те, що все буде добре.

Вони потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед рівних, аби ніхто не почувався забутим чи залишеним наодинці зі своїми проблемами.

Активно працюють відповідні районні управління і служби, районні громадські об'єднання, які постійно шукають можливості для допомоги своїм підопічним у належній організації життя, побуту та праці.

Користуючись нагодою дякуємо всім, хто опікується людьми з обмеженими можливостями, адже надання їм щоденної підтримки та допомоги — вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

Бажаємо міцного здоров'я, мирного неба, радості, тепла та домашнього затишку, щастя й добробуту.

Павло Потоцький
Голова Олешківської районної ради

© 2023 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архівТеатр Куліша, Херсон