На Херсонщині буде 58 районів?

Таку заяву нещодавно зробив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв на Форумі місцевого самоврядування, який пройшов у Херсоні вчора, 2 грудня.

Аргументує херсонський губернатор свою заяву тим, що 58 — це кількість запланованих ОТГ в нашій області, тобто після реформи кожна громада зможе фактично виконувати всі функції колишніх районів.

"Я думаю, в зв'язку з тим, що обласною радою схвалено перспективний план створення ОТГ, то на наступному етапі в нашій області може бути 58 районів. Це означає, що кожна громада може мати достатньо функцій та повноважень, щоб забезпечувати всім необхідним.

І на моє переконання — тут не потрібен посередник між обласною владою та громадою, а значить ОТГ, фактично, будуть знаходитись на тому ж рівні комунікації, що й колишні райони", – зазначив Юрій Гусєв.

Також під час Форуму присвяченого децентралізації Гусєв заявив, що на місцях у населення вже не виникає сумнівів у потрібності цієї реформи, а значить вдалося досягнути найголовнішого — впевненості самих громад в їх доцільності та невідворотності сталого розвитку.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон