Як кримчанам отримати паспорти у Херсоні

Як діяти мешканцям тимчасово окупованого Криму, щб оформити ID-картку громадянина України та біометричний паспорт для виїзду за кордон.

Варіант перший. Знаходимо знайомих з мобільним в материковій України

Для кримчан, на відміну від мешканців неокупованої частини України, ID-картку та паспорт громадянина України для виїзду за кордон можна отримати будь-де. Але якщо оформлення здійснюється в електронній черзі, то необхідно для завершення реєстрації прийняти код СМС мобыльного оператора, який знаходиться на території неокупованої України.

Наразі проблема мобільних операторів вирішується, але поки рішення не ухвалене, іншого шляху стати в електронну чергу у кримчан немає. Подальші дії Ви можете знайти за посиланням.

Варіант другий. Якщо знайомих із мобільним оператором в материковій Україні немає

Тоді прийдеться подати документи особисто.

Паспортний сервіс у Херсоні

За адресою проспект Ушакова, 53 у місті Херсоні знаходиться паспортний сервіс, де можна подати документи одним днем, зайнявши місце в тамтешній живій черзі. Прийом та видача документів здійснюються з понеділка до суботи включно з восьмої до вісімнадцятої години без перерви на обід. Неділя – видідний.

Після подачі документів протягом 20 робочих днів паспорт буде готовий. Ви також можете залишити номер знайомого/знайомої, які проживають в материковій Україні — СМС про готовність паспорту надійде йому/їй.

Будь-яке відділення Державної міграційної служби України

Ті самі повноваження з оформлення паспортів мають відділення Державної міграційної служби України, перелік яких можна віднайти на сайті ДМСУ. Обов'язково слід зазначити, що Ви проживаєте на території тимчасово окупованого Криму — це впливає на швидкість оформлення документів та їхній перелік.

В разі порушень радимо звертатись на урядову «гарячу лінію»: 1545 або, якщо Ви знаходитесь поза межами неокупованої території України, +38 (044) 284-19-15 або на «гарячу лінію» ДМСУ: (044) 279-98-99.

Кавун-Сity

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон