Ігор Колихаєв: Тільки ми самі маємо вирішувати як нам тут жити на нашій рідній землі

Сьогодні виповнилось 28 років від першого всенародного референдуму, проведеного в сучасній державі Україна. Те давнє волевиявлення стало єдиним, результат якого був втілений у життя,- нагадує народний депутат України Ігор Колихаєв:

- Я завжди вважав і вважатиму надалі, що всі важливі державні питання повинні проходити через референдуми. Жодна з владних партій чи коаліцій не має права вирішувати долю країни і її населення без узгодження з народом, який і є носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні.

Хочу сьогодні, в цей визначний день, ще раз нагадати – впровадження ринку землі в Україні повинно починатись з всенародного референдуму, а не з інструкцій, отриманих від іноземних «кураторів».

Сподіваюсь, що референдум 1991 року не стане останнім і Україна перетвориться в справді демократичну заможну державу, яка сама обиратиме свій шлях розвитку у світовій спільноті.

Тільки ми самі маємо вирішувати як НАМ ТУТ ЖИТИ, на нашій рідній землі!, - переконаний Ігор КОЛИХАЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон