Херсонським школярам розказали про "Обереги батьківського дому"

Так називається пізнавально-ігровий проєкт, який для херсонських школярів влаштували в обласному Центрі народної творчості.

Ця програма розроблена спеціально для дітей молодшого шкільного віку, - говорить провідний методист центру народної творчості Олексій Абзелімов, для того, щоб ближче познайомити їх з осіннім циклом українських традицій.

Розповідь про обереги поєднують з іграми: "Ми проводимо такі пізнавально-розважальні програми не перший раз і діти після цього задоволені не тільки, що вони набралися позитивної енергії, але й вони запам'ятовують, що є наші обереги, наші українські символи, а також я вважаю, що саме такі програми повинні бути для дітей такого віку. Бо їм не потрібні якісь лекції, якісь довгі уроки, а в ігровій формі їм дуже це цікаво. Тому ми вирішили робити саме такі програми, щоб привчати дітей до нашого українського рідного"...

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон