Нардеп від Херсонщини звітує про роботу в парламентському комітеті

Народний депутат від Херсонщини Ігор Колихаєв вважає, що парламентський Комітету з питань аграрної та земельної політики є на сьогодні найголовнішим:

Перше, організаційне, засідання Комітету з питань аграрної та земельної політики – найголовнішого, на мій погляд, якщо враховувати величезний аграрний потенціал України і потенціал моєї рідної аграрної Херсонщини.

Дискусія була жвавою, але діловою. Визначали питання на поточну сесію, виходячи з пріоритетів. А пріоритети зрозумілі – врегулювання земельних відносин на селі, захист інтересів аграріїв – від маленького сімейного фермера до великого агрохолдингу, розвиток експорту сільгосппродукції та багато іншого.

І зрозуміло, що зупинилися на проблемі ліквідації Мінагрополітики. Будемо відпрацьовувати це питання з Кабміном, аби не втратити ефективність галузі. Як заступник Голови Комітету, координуватиму підкомітет з удосконалення структури державного управління, інновацій та базових галузей у сфері АПК. Тут – розвиток фермерства, тваринництва, рослинництва, рибного господарства, інженерно-технічне забезпечення галузі, сільгоспкооперація.

Є, над чим працювати, друзі. І робота, безумовно, буде непростою. Розумію, наскільки багато позицій треба буде відстоювати на різних рівнях. Але дорогу долає той, хто йде, бо НАМ ТУТ ЖИТИ!, - наголошує Ігор КОЛИХАЄВ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон