Чи готові медичні заклади Херсонщини до реформування

Чи готові медичні заклади Херсонщини до реформування
В Херсонській області на сьогодні «автономізовано» 37 закладів охорони здоров'я, що становить 67%, решта закладів знаходиться у процесі перетворення,- повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров'я ОДА Ліна Бондарева.

«Сьогодні неприйняття рішень про перетворення закладів охорони здоров'я на комунальні неприбуткові підприємства ставить під загрозу медичне обслуговування цілих міст, районів і громад. І я вважаю це злочинною бездіяльністю», – відреагував голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Відповідно до прийнятих рішень обласною, міськими та районними радами підлягають автономізації та переходу на фінансування за програмою медичних гарантій 55 закладів охорони здоров'я, у тому числі 26 обласних закладів, 10 – міських та 19 центральних районних лікарень.

Нагадаємо, з 1 квітня 2020 року запрацює програма медичних гарантій. Договори про медичне обслуговування населення медичні заклади укладають з Національною службою здоров'я України.

Для цього вони мають перетворитися на комунальні некомерційні підприємства, встановити комп'ютери та інформаційну медичну систему для підключення до національної системи електронного здоров'я eHealth.

За матеріалами «ІРС-Херсон»

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів