У Херсоні радилися, як розбудовувати транспортну інфраструктуру регіону

У Херсоні радилися, як розбудовувати транспортну інфраструктуру регіону
У головному корпусі Херсонської державної морської академії відбувся круглий стіл, організований Національним інститутом стратегічних дослідженьна тему: "Розбудова транспортної інфраструктури як рушій соціально-економічного розвитку регіонів півдня України".

Під час заходу розглянули питання запровадження Євроазійського міжнародного транспортного коридору, впливи транспортної інфраструктури на розвиток суднобудівної галузі, запровадження мобільних причалів, проблеми формування людського капіталу.

Питання, підняті під час круглого, столу торкались не лише півдня країни, а й розвитку економічної складової держави в цілому. Зокрема, значну увагу приділили збереженню та відновленню головної водної артерії країни – річки Дніпро, адже протягом останніх десятиліть Дніпро значно замулився та обмілів.

Причиною цього, за словами завкафедрою екології ХГАУ Віталія Пічури, є зокрема кліматичні зміни, але головне – це скорочення лісних масивів країни, що призводить до знищення малих та середніх річок, які є головними наповнювачами Дніпра.

«ІРС-Херсон»

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів