Херсонські волонтери готують свято для дітей

Понад 247 дитячих мрій планують здійснити херсонські волонтери в рамках акції "Я – святий Миколай". Діти написали святому Миколаю листи, в яких розказали, про що мріють.Готувати подарунки взялися членкині Спілки жінок Херсонщини.

У маленькій кімнаті волонтери громадської організації загортають подарунки для дітей, які написали листи святому Миколаю. Мрії формують у спеціальний перелік. Усі охочі, говорить Юлія Майнер, можуть долучитися та виконати бажання дитини. Наразі понад сорок подарунків готові, більше сотні - на виконанні.

Проєкт триває третій рік, розповіла заступниця голови Спілки жінок Херсонщини Юлія Майнер. Волонтери навмисно охопили найвіддаленіші райони області. Учасниками проекту в минулі роки стали дитячий будинок інтернатного типу "Радість", що у Каховці, Таврійська спеціальна школа-інтернат, Старозбур'ївські заклади та Сиваська спеціальна школа-інтернат.

"Цього року ми взяли Калинівську спеціальну школу. Із дітками ми познайомилися ще 1-го червня 2019-го року і захотіли привести цю казку до них. Але насправді вони не єдині учасники і сьогодні або завтра ми опублікуємо другу частину дитячих мрій.

До учасників проєкту долучилися ще діти-вихованці Херсонської обласної школи-інтернату, який знаходить у Херсоні. Але навчаються там діти з усієї області", - розповіла Юлія МАЙНЕР.

Список дитячих мрій є у соціальних мережах. 16-го грудня подарунки відвезуть дітям.

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон