Херсонський державний університет переходить на нову модель роботи вишу

Херсонський державний університет переходить на нову модель роботи вишу
В ХДУ запускають тотальну систему, в якій онлайн-сервіс пошуку плагіату Unicheck Україна допоможе сформувати нову культуру у студентів.

Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський переконаний: ...Для університету важливо стартувати, розуміючи, що він має підтримку. Нова система повинна працювати вже зараз!

У понеділок на Вченій Раді ми затвердили Порядок про систему виявлення та запобігання академічного плагіату у науково-дослідній та навчальній діяльності здобувачів вищої освіти Херсонського державного університету.

Це забезпечить застосування відповідних алгоритмів для покриття і перевірки всіх кваліфікаційних робіт. У ХХІ столітті інтелектуальна власність - дуже важливий і серйозний ресурс, який повинен розвивати Україну!

Сили нашого університетського консорціуму спрямовані на подолання проблеми академічного плагіату, адже таким чином ми зможемо докорінно змінити якість освіти.


Херсонський державний університет переходить на нову модель, ключовим моментом якої постає працевлаштування, яке залежить від якості освіти і відповідного інтерфейсу. Ми заходимо в точку біфуркації, в якій підвищується рівень невизначеності, через який, зрештою, варто пройти, - впевнений Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів