Херсонські патріоти незадоволені концертною програмою ККЗ «Ювілейний»

Представники окремих патріотичних організацій Херсона, зокрема місцевої "Самооборони", звернули увагу на концертну програму кіноконцертної зали "Ювілейний", яка є комунальною власністю облради.

Невдоволення патріотів викликали недавні гастролі у Херсоні естрадних виконавців Олега Вінника та співачки MARUV, котрі, на думку активістів, займаються проросійською агітацією та не підтримують реінтеграцію тимчасово окупованих територій до складу України:

"Керівництво ККЗ має згадати, в якій країні живе, та переглянути концертний графік своєї установи, бо останнім часом до нашого міста все частіше стали навідуватися "зірки", що гастролюють на території РФ або ж відкрито займають проросійські позиції.

Наприклад, Олег Вінник, що знявся у спільному відео з російськими публічними персонами, котрі відкрито підтримали анексію Криму, або співачка MARUV, яка виступає у країні — агресорі. Концерт останньої взагалі відбувся в день Гідності та Свободи.

Ми вважаємо, що директор "Ювілейного" (Євген Максимов – ред.) повинен був влаштувати в цей день більш патріотично спрямовані заходи", — повідомила «ІРС-Херсон» лідер місцевої "Самооборони" Інна Усачова (на фото зліва).

В обох випадках патріотичні активісти закликали городян бойкотувати виступи зірок та влаштували пікети під "Ювілейним" в день концерту. Публічних коментарів керівництва ККЗ "Ювілейний" КП «Кіновідеопрокат» на закиди активістів поки що не було.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон