Херсонські патріоти незадоволені концертною програмою ККЗ «Ювілейний»

Херсонські патріоти незадоволені концертною програмою ККЗ «Ювілейний»
Представники окремих патріотичних організацій Херсона, зокрема місцевої "Самооборони", звернули увагу на концертну програму кіноконцертної зали "Ювілейний", яка є комунальною власністю облради.

Невдоволення патріотів викликали недавні гастролі у Херсоні естрадних виконавців Олега Вінника та співачки MARUV, котрі, на думку активістів, займаються проросійською агітацією та не підтримують реінтеграцію тимчасово окупованих територій до складу України:

"Керівництво ККЗ має згадати, в якій країні живе, та переглянути концертний графік своєї установи, бо останнім часом до нашого міста все частіше стали навідуватися "зірки", що гастролюють на території РФ або ж відкрито займають проросійські позиції.

Наприклад, Олег Вінник, що знявся у спільному відео з російськими публічними персонами, котрі відкрито підтримали анексію Криму, або співачка MARUV, яка виступає у країні — агресорі. Концерт останньої взагалі відбувся в день Гідності та Свободи.

Ми вважаємо, що директор "Ювілейного" (Євген Максимов – ред.) повинен був влаштувати в цей день більш патріотично спрямовані заходи", — повідомила «ІРС-Херсон» лідер місцевої "Самооборони" Інна Усачова (на фото зліва).

В обох випадках патріотичні активісти закликали городян бойкотувати виступи зірок та влаштували пікети під "Ювілейним" в день концерту. Публічних коментарів керівництва ККЗ "Ювілейний" КП «Кіновідеопрокат» на закиди активістів поки що не було.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів