Голова Генічеської райради перевіряє соціальні об’єкти району

Минулого тижня голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов, разом з Новогригорівським сільським головою Ігорем Солопом відвідали місцеву школу,в якій, у цьому році, спільними зусиллями, проведено капітальний ремонт системи опалення, замінено вікна та двері.

«Ми продовжуємо роботу над покращенням умов надання освітніх послуг для дітей району. В цьому році багато уваги приділялося різним школам.

У Новогригорівській ЗОШ протягом року повністю замінено дерев'яні вікна та двері на металопластикові, замінено систему внутрішнього опалення на нову, сучасну, закінчується робота по встановленню сучасних потужних котлів довготривалого горіння «Альтеп», робота яких добре себе зарекомендувала у інших навчальних закладах району.

Впевнений, що умови перебування дітей у Новогригорівській ЗОШ будуть набагато кращими, ніж були. Не всі проблемні питання вдається вирішувати швидко, однак поступово, нехай і малими кроками, ми все одно рухаємося вперед», — зазначив Андрій ЄВСТРАТОВ.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон