У херсонському театрі "Краса без обмежень"

Фото-виставку "Краса без обмежень" представили у херсонському театрі імені Миколи Куліша. На світлинах діти з інвалідністю та військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.

На другому поверсі в театрі Миколи Куліша розвішані понад три десятки фотографій. На них - учасники проекту "Краса без обмежень".

Ця фотовиставка – один з етапів проєкту, говорить його співзасновник Віктор Булка: "Ідея нашого проекту – показати внутрішню красу, ту підтримку, яку потребують ці дітки, ту любов, яку несе наш проект. Головна мета – сформувати толерантне ставлення, в першу чергу, до таких дітей, до молоді з інвалідністю, показати, що вони талановиті, творчі і дуже натхненні".

Деякі фотографії перемогли на міжнародному фотоконкурсі "Долаючи кордони-2019" у номінації "Соціальна інклюзія в обличчях", розповідає Віктор Булка. Вперше, як виставку світлини представили у військовій частині. Фотографії були і на білбордах по всьому місту. У театрі вони пробудуть до Нового року.

Директор театру Олександр Книга говорить, що щодня сюди приходить 700 людей, тому вирішили долучитися до проєкту, аби фотографії побачили якомога більше містян та гостей міста: "Я не міг не підтримати! Долати кордони, стирати кордони між людьми - це місія мистецтва. Ми цим займаємося щодня, відкриваючи двері та запрошуючи людей, адже вони приходять різні в зал".

Наступним етапом стане спільний з акторами театру виступ дітей з інвалідністю на великій сцені.

Нагадаємо, благодійний фотопроєкт "Краса без обмежень-2020" започаткувала Всеукраїнська громадська організація людей з інвалідністю "ВЕЛІД" до Міжнародного дня захисту дітей. Участь у ньому беруть 20 дітей з інвалідністю та два десятки військовослужбовців 11-ї окремої бригади армійської авіації.

Перший етап – триденна фотосесія за порами року - розпочався наприкінці травня. У серпні у різних районах Херсона розмістили банери із фотографіями учасників проєкту. Фінальним етапом соціального заходу стане випуск календаря.

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон