В Херсонській області шахраї діяли під маскою податківців

В Херсонській області шахраї діяли під маскою податківців
До податкової інспекції Верхньорогачицького району Херсонської області звернулися п'ять платників - аграріїв, які повідомили про надходження дзвінків від телефонних шахраїв.

Про це повідомила начальниця Верхньорогачицької ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Олена Приходько.

Усім суб'єктам господарювання телефонувала невідома особа, яка просила терміново зателефонувати на особистий номер «начальника Верхньорогачицької податкової інспекції» 097 07 67 786 для вирішення «проблеми з бізнесом». За вказаним номером відповідала невідома особа, яка представлялася Приходько Оленою Миколаївною та вимагала перерахувати 5000 грн. на банківську карту для вирішення соціально - побутових питань інспекції з обіцянкою повернути грошові кошти наступного дня.

Варто зазначити, що подібні дзвінки від «псевдоподатківців» і раніше неодноразово фіксувалися на Херсонщині. Зазвичай, такі злочини відрізнялися лише номерами телефонів шахраїв, рахунками банківських установ та причинами вимагання коштів.

Якщо ви потрапили на гачок аферистів або вас намагалися втягнути у хитросплетені шахрайські схеми, якнайшвидше повідомляйте співробітників поліції за телефоном 102. Не дайте себе ошукати!

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів