Скільки громад об’єднаються на Херсонщині?

На території Херсонської області, згідно з перспективним планом децентралізації, буде створено 58 об'єднаних громад, що покриє майже 100% регіону,- повідомила Оксана Сілюкова, директорка Херсонського центру розвитку місцевого самоврядування.

"Керуючись принципом добровільності ми просто вносили в план вже створені громади та громади, що прагнули до створення. Наш план вважається одним із найкращих і найзбалансованіших по Україні.

В нашому перспективному плані, що вже затверджено, ми маємо 57 громад, та на самій сесії було вирішено піти на зустріч Чкалівській сільській раді та створити 58 громаду з центром в селі Чкалово, Новотроїцького району", – повідомила Оксана Сілюкова.

За словами пані Оксани, затверджені та узгоджені плани будуть надані Кабміну до кінця листопада. До цього часу ще є можливість громадам внести деякі незначні корективи у децентралізаційну мапу області.

"ІРС-Херсон"

Нагадаємо, 15 листопада на позачерговій сесії обласної ради депутати проголосували за перспективний план формування територій громад Херсонської області.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон