Беззаконня в Генічеському районі не буде

В цьому сьогодні, 25 листопада, на селекторній нараді ХОДА, запевнив голова Генічеської РДА Андрій Онищенко, який доповідав про проблемні питання розвитку району та шляхи їх вирішення.

Одним з проблемних питань голова району назвав нелегальні перевезення: «Мною була проведена нарада разом з правоохоронцями і представниками нелегальних перевізників, де жорстко стояло питання того, що беззаконності в нашому районі не буде.

Крім того, попереджено всіх, що проводяться перевірки і ми не дозволимо, щоб деякі групи осіб могли здійснювати перевезення, брати кошти в рублях і нічого не боятися. Тримаю питання на повному контролі і дуже зацікавлений, щоб у найближчий час питання було вирішено»,зазначив Андрій ОНИЩЕНКО.

Нагадаємо, Голова Генічеської районної державної адміністрації Андрій Онищенко обіцяє здійснювати перевірки перевізників у Генічеському районі з 27 листопада. Про це він повідомив під час прес-конференції, присвяченій ситуації з нелегальними перевізниками в Генічеському районі, 20 листопада поточного року.

На фото по центру Андрій Онищенко

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон