Херсонські будівельники завітали на свято до сусідів

Херсонські будівельники завітали на свято до сусідів
Минулої тижня,  123 родини у сусідньому Миколаєві отримали ордери на довгоочікуване житло в новому 126-квартирному будинку,який збудований за регіональною та місцевою програмою сприяння молодіжному житловому будівництву.

Привітати власників квартир із новосіллям та вручити ключі від помешкання прибули міський голова Олександр Сєнкевич, заступник голови правління Держмолодьжитла Сергій Кошеленко, директор Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла Василь Федорончук.

Взяли участь в заходах директор Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла Юрій Волкович, заслужений будівельник України Сергій Кіщенко.

За Програмою забезпечення молоді житлом надано 110 кредитів за рахунок коштів бюджету Миколаєва.

За підтримки міської влади, депутатського корпусу, в рейтингу міст України Миколаїв сьогодні є другим містом після Харкова за доступністю житла для молодих сімей, - зазначив міський голова Олександр Сєнкевич.

Учасники урочистостей побажали новоселам комфорту, затишку і достатку у нових домівках.

А в місті Херсоні міський голова Миколаєнко в черговий раз 25 листопада на сесії міської ради, як написав його «придворний» «журналіст» «хоче відібрати землю у Молодіжного житлового комплексу». Причому, хоче вже більше року. За цей час, не дивлячись на недолугі потуги «міського царька» «заборонити! відібрати! не дозволяти!» вже збудовано два дев'ятиповерхових будинки.

В наступному році там отримають житло 126 молодих родин, у тому числі учасники АТО, переселенці та молоді фахівці різних галузей міста Херсона.

Андрій ЯЦЕНКО

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів