Для херсонських діток мрії збуваються

Веселий день видався минулої неділі, 24 листопада для херсонських діток, які опинились у складних життєвих обставинах, подарували дорослі добродії.

Малюків запросили відвідати контактний зоопарк "ЄНОТ і Я". Спочатку хлопчики та дівчатка розважались, спілкувались із звірятами, а потім отримали омріяні подарунки!

Акція добра "Подаруй дітям мрію", яку у свій день народження ініціювала та організувала херсонка Ірина Абрамова, об'єднала усіх небайдужих. І кожен з них, як добрий чарівник, втілив у життя бажання дитини.

Дарували самокати, машинки, солодощі, телефони, ляльок і велосипеди. Власний двоколісний транспорт з'явився і у Вані. В свої 11 років хлопчик мріяв про новенький велосипед.

Його подарував Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе", який зазначив: "Всі ми колись були дітьми. Я пам' ятаю свої мрії. У дитинстві вони видаються особливо важливими. І дуже добре, коли зрештою мрії перетворюються у реальність за допомогою дорослих друзів. Тоді діти виростають добрими і обов'язково діляться з іншими своїм добром!"

Добро переможе
- громадська платформа Юрія Рожкова

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон