"Жива бібліотека" Херсона

Це чудовий проект команди "Глобального погляду", у якому книги не паперові, а живі. Тобто, цікаві люди! І кожен несе "читачам" корисну інформацію, ділиться досвідом, вчить думати, аналізувати та робити висновки.

Юрій Рожков - благодійник, Наталя Бімбірайте - правозахисник, Дмитро Карлюка - громадський діяч, Анна Довга - директор школи. І усі разом прийшли на спілкування з молоддю, щоб донести найважливіше.

"Ми мотивували підлітків рухатись вперед, пробувати, шукати, ризикувати. Але не просто сидіти і чекати, наприклад, що запропонують батьки або вчителі: куди піти навчатись? де себе спробувати? яку спеціальність обрати?

Звичайно, батькам треба довіряти, але найважливіше - почути себе. Щоб зрештою зробити правильний і вчасний вибір. Щоб йти до мети коротшим шляхом, наприклад, за 5 років, а не за 25", - зазначив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе".

Нестандартна зустріч проходила за цікавим оригінальним регламентом. Були: бібліокава, бібліовітання, книгочитання та післячитання. А наприкінці - бібліодякування і бібліотортування.

Та головне - протягом усього заходу постійні і розумні питання від юних читачів!

За матеріалами Громадської платформи "Добро переможе" Юрій РОЖКОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів