Херсонці створили казку в дворі багатоповерхівки

Херсонці створили казку в дворі багатоповерхівки
Ідея створення цієї казки належить Альоні Пашніній, яка покликала чотирьох художників на допомогу. Назвали цю мистецьку локацію "Аліса в країні чудес". Допомагати жителі навколишніх будинків приходили сім'ями.

На арт-об'єкт вирішили перетворити дитячий майданчик, який до цього був у занедбаному стані, розказує авторка ідеї: "Я часто їжджу до дитячого будинку. І там є дівчинка, яка завжди нагадує мені казку. Вона завжди посміхається, завжди життєрадісна. Це приклад для всіх нас. І мені захотілося створити цю казку для всіх дітей".

Художники, які працювали тут протягом шести тижнів, говорять, що без вагань пристали на пропозицію взяти участь у цьому проекті: "Це ж для дітей. Як можна не взяти в цьому участі? Дуже радіємо, що додали такого яскравого кольору в осінню пору нашим дітям", - говорить художниця Валерія Баташова.

Кожен з художників взяв собі окрему частину майданчика, де створював свій сюжет. Олена Лозова малювала Алісу в країні чудес: "Вона спитала, чи можемо ми створити країну "Аліса в країні чудес". Ми попрацювали і ось так у нас вийшло".

Валерія Баташова свою частину майданчика створювала для хлопців. Тут морська тематика, пірати та скарби. Дмитро Соколов, який мешкає у сусідньому будинку, допомагав малювати дрібні деталі: "Там є рибки. Малював і ще стіни фарбував. Я тут живу, захотілося допомогти".

Допомагати жителі навколишніх будинків приходили сім'ями. Альона Пашніна каже, що допомагали люди і фізично, і грошима. Основну частину матеріалів вона купила сама: "Найбільші закупки я зробила сама. А потім, коли зрозуміли, що не вистачає грошей, звернулась до групи друзів у соцмережі й вони теж трішки допомогли. Художниця Олена Гладова, яка допомогла частково фарбами. Мешканці будинку допомагали".

За матеріалами UA: Херсон

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів