В Олешківській райраді підвели підсумки роботи району за дев’ять місяців поточного року

Сьогодні, 22 листопада відбулося пленарне засідання 46 сесії Олешківської районної ради сьомого скликання під головуванням Павла Потоцького.

В роботі сесії взяли участь представники районної державної адміністрації, керівники комунальних установ, підприємств, громадськість, голови місцевих рад, представники засобів масової інформації.

Перш ніж розпочати роботу сесії, очільник депутатського корпусу виконав приємну місію – привітав депутатів, що святкували свій день народження в міжсесійний період та відзначив Подяками районної ради депутатів-аграріїв з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

Потім, обравши секретаріат та лічильну комісію, депутати приступили до роботи. Працювали оперативно, адже всі питання було заздалегідь опрацьовані на засіданні постійних комісій та президії.

Головне – народні обранці затвердили виконання програми соціально–економічного та культурного розвитку Олешківського району на 2019 рік за 9 місяців 2019 року, підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за 9 місяців 2019 року, внесли зміни до раніше прийнятих рішень, заслухали звіти про роботу керівників закладів медичної галузі району, розглянули питання власності та кадрові.

Голова районної ради Павло Потоцький подякував усім депутатам за прийняті рішення, розуміння і підтримку мешканців Олешківського району.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон