Виділено кошти на новорічні прикраси для Нової Каховки

Виділено кошти на новорічні прикраси для Нової Каховки
Новокаховська міська рада виділила 190 тис. грн. на придбання новорічних гірлянд та інших прикрас для вулиць свого міста . Таке рішення було прийняте на її сесії міськради 21 листопада.

«Коли я нещодавно був у Веселому, мені сказали, що наш Дніпровський проспект – голий, не світиться. Це дійсно так. Я подивився як прикрашені центральні вулиці в Херсоні і Каховці – не те, що у нас.

Якось Нову Каховку останніми роками прикрашав сам директор комунального підприємства «НК Екосервіс» Василь Нікулін. Але чому на це не виділити кошти з місцевого бюджету, якщо ми маємо таку можливість? Люди мають право бачити на новорічні свята гарне, прикрашене місто.

Прикрашати вулиці – це нормальна, правильна поведінка депутатського корпусу», — пояснив на сесії міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. За його словами, востаннє на новорічні прикраси міськрада виділяла кошти у 2017 році.

Олег БАТУРІН
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів