У Генічеську пройшов благодійний захід «Твори добро»

У Генічеську пройшов благодійний захід «Твори добро»
У Генічеській загальноосвітній школі №4 пройшов благодійний захід «Твори добро», приурочений до Всесвітнього дня дитини, який проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 1954 році.

Основною метою заходу було привернення уваги громадськості, представників влади до проблем людей з обмеженими можливостями.
Ініціатором проведення заходу виступив відомий у Генічеському районі організатор дитячих свят Богдан Казнавецкій.

На благодійний захід завітали й керівники району — голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов та голова Генічеської РДА Андрій Онищенко.

Керівники району побажали присутнім і дітям міцного здоров'я, мирного неба, благополуччя і тепла!

Підтримали ініціативу Богдана Казнавецкого про відкриття у Генічеську центру, в якому будуть збираються діти і дорослі з обмеженими можливостями для спілкування і розвитку власних талантів.

До благодійної акції з подарунками приєднався Благодійний фонд Альберта Черепахи і його виконавчий директор Дарина Евстратова.

Під час проведення благодійного заходу гостей свята радували своїми виступами учні школи. Після завершення свята люди довго не розходилися, фотографувалися, спілкувалися і дякували всім, хто допоміг організувати і провести благодійний захід.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів