В Херсонській області завершилася операція "Мігрант"

В Херсонській області завершилася операція
В Управлінні  Державної міграціонної служби України підвели підсумки операції «Мігрант»

Під час профілактичних заходів з протидії нелегальній міграції під умовною назвою «Мігрант», які проводились з 18 жовтня по 19 листопада, працівниками Міграційної служби Херсонщини виявлено 82 нелегальних мігранта, стосовно яких прийняті рішення про примусове повернення в країни походження.

Станом на 20 листопада 52 іноземця вже покинули територію нашої країни, двох з них примусово видворили та дев'ятьом заборонили в'їзд в Україну. Усього за час операції виявлено 254 іноземців порушників міграційного законодавства відносно яких складено адміністративні протоколи та накладено штрафів на суму майже 350 тисяч гривень - 313 тисяч гривень вже сплачено у державний бюджет.

За словами начальника УДМС в Херсонській області Оксани Яковенко, з початку року на території Херсонської області міграційною службою було виявлено 1228 порушників міграційного законодавства на яких накладено адміністративні штрафи, внаслідок чого державний бюджет поповнився більш ніж на 1,5 мільйони гривень.

Довідка: Операція «Мігрант» проводилась спільними силами Міграційної служби, Національної поліції, Управління Служби безпеки області із залученням інших відомств.

Управління ДМС у Херсонській області

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів