Співаковський: Вплинути на майбутнє можна володіючи знаннями минулого!

Зазначив ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський на зустрічі студентів навчального закладу з представниками міжнародної організації.

Вчора, 21 листопада, у рамках проєкту «Підвіщення рівня обізнаності громад півдня та сходу щодо діяльності НАТО в Україні» у Херсонському державному університеті відбувся воркшоп «Україна - НАТО: співпраця заради миру». Захід пройшов за підтримки центру глобалістики «Стратегія ХХІ» і посольства Великої Британії в Україні.

Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ», провідний експерт проєкту «Підвищення рівня обізнаності громад півдня та сходу щодо діяльності НАТО в Україні» Михайло Гончар, директор Інституту зовнішньополітичних досліджень, доктор політичних наук, професор КНУ ім. Т. Г. Шевченка Григорій Перепелиця, виконавчий директор Centre for Global Studies "Strategy XXI", керівник міжнародних програм Віталій Мартинюк зустрілися зі студентами, аби обговорити шляхи закріплення за Україною статусу держави людиноцентричної, адже ми живемо у вільній країні, у якій головною цінністю має бути свобода людини, її права і гідність, це те за що український народ веде боротьбу вже не одну сотню років.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив: «Історію ми змінити не можемо, але знати її потрібно для того, щоб змінювати майбутнє. Наші гості дають зрозуміти, чому наша країна має певні проблеми і як їх вирішити. Україна обирає вектор на країну вільних людей».


Херсонщина розташована на межі з тимчасово окупованим Кримським півостровом, тому важливо вміти розпізнавати та ефективно протидіяти інформаційним атакам.

Учасниками воркшопу стали студенти історико-юридичного факультету та факультету української філології та журналістики.

Захід проходив у два етапи: перший – лекція про історію створення організації НАТО, цінності та принципи роботи в Україні; другий етап – симуляційна гра «Протидія інформаційним пропагандиським атакам, спрямованим співпраці Україна-НАТО в повідомленнях місцевих ЗМІ як компонент кібербезпеки». Студенти спробували себе в ролі журналістів, готуючи матеріали для протидії інформаційним атакам.

Вирішення таких практичних завдань дозволили студентам зрозуміти природу міфів гібридної війни та навчитися розрізняти їх за повідомленнями в ЗМІ та соцмережах.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон