Бібліотечні працівники ХДУ підтвердили свій професійний рівень

Бібліотечні працівники ХДУ підтвердили свій професійний рівень
Сьогодні, 21 листопада у коворкінг-центрі відбулася атестація працівників Наукової бібліотеки Херсонського державного університету.Захід пройшов під головуванням проректора з наукової роботи ХДУ Сергія Омельчука.

На початку заходу ректор ХДУ Олександр Співаковський, вітаючи працівників Наукової бібліотеки та членів атестаційної комісії, зазначив, що саме бібліотека має стати локомотивом розвитку нашого університету. «Ми повинні змінювати сучасне бібліотечне середовище, підвищувати рівень надання сервісних послуг та роботу в системі координат команди. Все це має стати головним інструментарієм і новим викликом бібліотечним установам», – наголосив очільник вишу.

Проректор з наукової роботи ХДУ Сергій Омельчук представив присутнім членів атестаційної комісії. До її складу увійшли завідувачі бібліотечних установ міста і, звісно, провідні фахівці нашого навчального закладу.

Надалі перейшли безпосередньо до процедури атестації, у ході якої працівники бібліотеки представляли свій звіт про роботу та відповідали на запитання членів атестаційної комісії.

У свою чергу, члени атестаційної комісії зазначили, що усі працівники Наукової бібліотеки виявили високий професійний рівень.

Прес-центр ХДУ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів