В Олешках відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада в Олешківському КЗ «Центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка» відбувся урочистий захід до Дня Гідності та Свободи України «Україна гідна свободи» за участю учасників революції Гідності Івана Реуцкого і Юрія Сичева, депутатів районного органу місцевого самоврядування, представників комунальних установ та закладів, військових, молоді, громадськості.

У підготовці та проведенні літературно-музичної композиції активну участь узяли голова Олешківської районної ради Павло Потоцький разом з заступником голови районної ради Костянтином Бугановим та радником Людмилою Шелудько.

Павло Борисович з вітальним словом звернувся до присутніх й побажав мирного неба, здійснення мрій, добробуту та родинної злагоди у наших домівках. І наголосив, що мир над українською землею обов'язково настане.

 Зі сцени для гостей лунали патріотичні пісні, а у холі були розміщені стенди з фотографіями революції Гідності.

Присутні вшанували вічний спокій Воїнів Небесної Сотні, які ціною свого життя заплатили за територіальну цілісність і незалежність нашої Батьківщини. Продовжився захід покладанням квітів до меморіалу «Борцям за волю України».

За матеріалами Олешківської районної ради