Нардеп Павло Павліш відвідав міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго»

Нардеп Павло Павліш відвідав міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго»
Спочатку народний депутат від Херсона завітав до найбільшої комунальної котельні міста, яка знаходиться по вулиці Івана Богуна. Познайомився з персоналом,та заслухав деталі модернізації, яка планується в 20-ому році за кошти Світового банку.

Потім, на запрошення директора Сергія Харченко, відвідав одну з 5 модернізованих котелень міста по вулиці Небесної сотні. Якість модернізації, наявність сучасного обладнання та умови вражають. Наразі котельня працює 3 тижні, і через деякий час директор відзвітує стосовно статистичних даних та реальної економії.

«Під час зустрічі обговорили нагальні проблеми підприємства, тарифи проблеми виплати заробітної плати, неузгодженість з Мінфіном стосовно строків пільгового періоду. Вище вказані питання впливають на кожного мешканця нашого міста, а тому разом з керівництвом області, міста, та підприємства Сергієм Харченко будемо докладати зусиль для їх вирішення», - пообіцяв Павло ПАВЛІШ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів