На Херсонщині зариблюють лиман

На Херсонщині зариблюють лиман
На ставках у селі Рибальчому Голопристанського району Херсонщини представники обласного підрозділу Українського товариства мисливців та рибалок випустили малька коропа у води Дніпро-Бузького лиману.

За процесом підготовки до зариблення стежать спеціалісти екологічної інспекції та рибнагляду. Перед тим, як випустити рибу у воду, її зважують. Зі спеціальних діжок риб випускають у Дніпро-Бузький лиман.

Для цього закупили 17 тисяч мальків коропа представники обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок за майже 30 тисяч гривень, розповідає голова осередку УТМР Леонід Величко: "Ті кошти, які ми отримали від членських внесків, витратили на те, щоб наші рибалки могли спокійно рибалити. Хочу сказати, що ми дуже плідно працюємо з рибним патрулем".

Головний мисливствознавець Херсонської області Юрій Рязанцев розповідає, куди випустили рибу і як треба було її перевіряти перед запуском у водойму: "Ми випускаємо в протоку Дніпро-Бузького лиману. Після вона піде в зимовку. Ця риба везеться до ветеринарної служби для перевірки, щоб вона не була заражена. Ця погода сприятлива - немає спеки, температура води дозволяє комфортно адаптуватись у воді".

UA: Херсон

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів