В Олешківській райраді відбулося засідання бюджетної комісії

В Олешківській райраді відбулося засідання бюджетної комісії
У ході підготовки до 46 сесії Олешківської районної ради, сьогодні, 20 листопада відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету,фінансів з розглядом питань, що вносяться до порядку денного пленарного засідання.

Вела засідання заступник голови комісії Тетяна Іващенко. Взяли участь у даному заході депутати - члени комісії : Людмила Шелудько, Микола Гараненко, Іван Сухацький, Олександр Аверін, а також очільник районного депутатського корпусу Павло Потоцький, заступник голови районної ради Костянтин Буганов та керуючий справами виконавчого апарату Лариса Снігур, доповідачі порядку денного та інші.

Депутатами були обговорені й опрацьовані наступні питання: підсумки виконання районного бюджету та місцевих бюджетів району за 9 місяців 2019 року та внесення змін до рішення XXXVIII сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року №678 «Про районний бюджет Олешківського району на 2019 рік» тощо.

Засідання супроводжувалося активним обговоренням питань порядку денного. За результатами заходу всі проекти рішень були погоджені та рекомендовані до розгляду 46 сесії Олешківської районної ради.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів