З херсонським губернатором будуть судитися

Депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук звернувся до Херсонського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом на голову Херсонської ОДА Юрія Гусєвапро визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання надати повну та достовірну інформацію:

«Ще в кінці вересня я звертався до керівництва ОДА із заявою, в якій просив провести службову перевірку фактів, вказати чи здійснював радник голови ОДА Богдан Ковальов в конфлікті, що відбувся на святкуванні Дня села Праві Саги, самостійно, чи ж за вказівкою Гусєва.

Окрім того, просив надати копію посадової інструкцій радника Патронатної служби Херсонської обласної державної адміністрації Ковальова Богдана. Окрім того, просив вказати, яким саме пунктом посадової інструкції або іншим документом передбачається право радника Патронатної служби здійснювати розшукову діяльність, як Ковальов робив це того вечора.

А ще мене цікавило і цікавить, яке він має право затримувати осіб, підозрюваних у скоєні злочину або такої, що покинула місце події. Мені також не зрозуміло, яким чином радник надавав команди працівникам поліції та ще інші питання... В результаті мого запиту я отримав відповідь з ОДА одного із заступників Гусєва, де на жодне із моїх питань відповіді не було надано.

Я так розумію, що службову перевірку ніхто не проводив. То ж я можу думати, що таким чином, це Гусєв віддавав подібні команди своєму підлеглому, що є, в принципі протизаконно... Тож якщо голова ОДА на кожному кроці заявляє про свою відкритість, а насправді не відповідає навіть на запити письмово, то зустрінемося у суді!», – говорить Євген Рищук.

Нагадаємо, знайомство Рищука з Ковальовим було не з приємних, про це ми розповідали раніше, цитуючи звернення Євгена Рищука: «Після святкування з людьми, в нічний час я прямував додому. У безлюдному місці, біля кладовища в Сагах, шляхом створення аварійної ситуації на дорозі – дорогу перекрили двома авто, мене зупинив Ковальов. Після цього я побачив його в оточенні двох осіб, які притягаються до кримінальної відповідальності за вчинення тяжких злочинів... »

Описавши всю ситуацію, Євген Рищук повідомляв Гусєву, що Богдан Ковальов не тільки «надававши вказівки працівникам поліції, прикриваючись своїм положенням радника голови ХОДА», а й командував, щоб до кладовища прибув і сам керівник районної поліції.

Керуючись ЗУ «Про звернення громадян», даним зверненням Євген Рищук у голови Херсонської ОДА просив провести службову перевірку, на яких підставах Ковальов ображав людей, командував поліцією, прикриваючись посадою. Крім того, Рищук цікавився, які ж посадові обов'язки у Ковальова. Відкритої відповіді від голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва не дочекався ні Євген Рищук, ні журналісти.

Херсонщина за день

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон