В Херсоні створено Громадський муніципалітет

В Херсоні створено Громадський муніципалітет
В малому залі Херсонської міської ради 19 листопада 2019 року відбувся круглий стіл «Взаємодія місцевої влади та громади: проблеми та шляхи їх вирішення».

Громадськість міста представляли керівники громадських організацій, політичних партій, журналісти. Керівники виконкому міської ради проігнорували цей захід, хоча і знали про нього.

Ініціаторами круглого столу були міські та обласні осередки Громадського руху «Народний контроль» (Валерій Гурківський), громадських організацій «Національний конгрес батьків України» (Андрій Яценко), «Європейський вектор розвитку» (Ірина Бродовська), «Громадські префекти Херсона» (Сергій Жнівін), «Берегиня» (Ірина Зоря), а також громадські організації «Імпульс Херсонщини», «З вірою в серці», «Розвиток», «Кордон», «Рух розвитку ОСББ м. Херсона», «Коаліція Регіонального розвитку», БФ Миколи Томенка «Рідна Країна» тощо.
Міську раду представляв депутат міської ради Михайло Лінецький.

Під час засідання були розглянуті питання:
1. Про останнє місце Херсона в загальноукраїнських рейтингах;
2. Про незадовільний санітарно-епідеміологічний стан в місті;
3. Про узурпацію влади та не легітимність прийняття управлінських рішень виконкомом міськради та міським головою;
4. Про хаотичну забудову, руйнацію історичних пам'яток в місті;
5. Про плани міськвиконкому щодо забудови паркових територій Шуменського та Придніпровських парків
6. Про будівництво загальноосвітньої школи № 23, Спортивної школи № 6 з басейном, дитячих садків та медичних закладів в 4-А Таврійському мікрорайоні м.Херсона;
7. Про комунальні ринки та кінотеатр «Шумен»;
8. Про рекомендації, пропозиції органам місцевого самоврядування Херсона, керівникам області та України;
9. Про звернення до правоохоронних органів.

Однією з причин, які призвели до фактичної руйнації та знищення міста Херсона учасники круглого столу визначили узурпацію влади та не легітимність прийняття управлінських рішень виконкомом міськради, міським головою та першим заступником голови, відсутність заступників голови та керівників управлінь та відділів.

Тому було прийнято рішення – звернутись до депутатів міської ради і розглянути 21 листопада 2019 на сесії міської ради питання «Про недовіру першому заступнику міського голови І.В.Козакову та рекомендацію міському голові звільнити з займаної посади першого заступника міського голови І.В.Козакова з 22 листопада 2019 року», «Про термінове затвердження та призначення заступників міського голови відповідно до чинного законодавства України та структури виконкому міської ради», а також направити документи до правоохоронних органів щодо системних порушень чинного законодавства України, Конституції України керівниками виконкому Херсонської міської ради, направити звернення до Рахункової палати України щодо проведення комплексної перевірки використання бюджетних коштів структурними підрозділами та виконкомом Херсонської міської ради з 2017 по 2019 роки.
Було також прийнято рішення про створення в місті Херсоні «Громадського муніципалітету». В його склад увійшли керівники всіх громадських організацій, які брали участь у круглому столі.

Організатори «Громадського муніципалітету» запрошують до співпраці всі громадські організації міста, які проти неефективних рішень, марнотратства місцевого бюджету, чиновничої корупції, закладеної в видатках з бюджету, невизначеності пріоритетів розвитку життєдіяльності міста, але які за перспективний осучаснений розвиток Херсону, за високі рейтинги показників життя в цьому місті, за розвиток підприємництва, за відбудову пам'яток архітектури «старе місто», за чисту територію, покращення екології, безпеку проживання, розвиток духовності, творчого та інтелектуального потенціалу, які потрібні нашому місту.

Ми - за фахівців в різних галузях, які можуть своїми проектами зробити Херсон успішним, комфортним, де захочуть жити не тільки херсонці, але й люди з інших міст та країн!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ, РАЗОМ – МИ СИЛА!

Оргкомітет створення Громадського муніципалітету

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів