Маленький театр херсонської школи «Хабад»

Під час святкування міжнародного Дня Толерантності учні Херсонського навчально-виховного об'єднання (НВО) «ХАБАД» (директор Ігор Лєвін) на сцені Палацу молоді і студентів нещодавно представили херсонцям насичену і високохудожню літературно-музичну композицію, присвячену трагічним подіям Холокосту на Херсонщині.

На фестивалі «Херсон – місто толерантності» Маленький театр школи «ХАБАД» чутливим і вишуканим мистецьким інструментарiєм торкнувся дуже болючої як для нашого регіону, так і для всієї України теми.

Аудиторія концертної зали Палацу застигла у художньому вирі слів, музики, зворушливого історико-документального відео ряду. Сльози та душевна біль пережитої у мистецькому вимірі жахливої трагедії єврейського народу торкнулася кожного з присутніх у концертній залі.

Маленький театр школи «ХАБАД» запалює свічки пам'яті, аби це звіряче, антилюдське минуле більше ніколи не повернулося на нашу землю.

«Таврійський діалог»

Фестиваль «Херсон – місто толерантності» відбувся за сприяння управління культури, а також управління соціальної політики Херсонської міськради.

Міжнародний День Толерантності щорічно відзначається в усьому світі 16 листопада. Залишаємось толерантними, ввічливими, приязними один до одного!