У Херсоні зареєстрована нова громадська організація

У Херсоні зареєстрована нова громадська організація
В Херсоні на громадських засадах будуть надавати психологічну допомогу учасникам судочинства:у Головному управлінні юстиції Херсонської області зареєстрована та почала свою роботу Громадська організація «Центр правової психології "Емпатія"».

З англійської мови «empathy» перекладається як «співпереживання разом з...». Потрапляючи в орбіту кримінального переслідування, цивільного і адміністративного судочинства будь-яка особа відчуває стреси, пов'язані з такими психотравмуючими ситуаціями, як правова невизначеність, неможливість в деяких випадках захистити свої порушені особисті права, застосування до особи жорстких заходів забезпечення кримінального провадження, значне обмеження прав підозрюваних в скоєнні злочинів та інше.

В таких випадках є очевидним той факт, що таким особам окрім юридичної, потрібна ще і психологічна допомога.

Зважаючи на те, що державні органи не звертають уваги на дану проблему і було створено ГО «Центр правової психології "Емпатія"», яка буде надавати психологічну допомогу участникам кримінального провадження, цивільного та адміністративного судочинства.

Ініціаторами створення ГО «Центр правової психології "Емпатія"» став колектив Адвокатського об'єднання «Сначов, Борко та партнери», колишні судді Херсонського міського та Апеляційного суду Херсонської області, науковці Херсонського державного університету, практикуючі психологи.

Громадська організація «Центр правової психології "Емпатія"»

На фото: психолог Вікторія Лебеденко та адвокат Юрій Сначов

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів