У Херсонських школах пройшов тиждень «Безпеки дорожнього руху»

Нещодавно в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху представники Управління патрульної поліції Херсонської області завітали до учнів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Патрульні провели традиційні заняття на тему «Безпечна дорога до школи» та пояснили школярам як поводитись на дорозі, нагадали жести регулювальника, розповіли про елементарні правила безпечної поведінки.

Кожен учень підгодовував малюнок на тему «Безпека дорожнього руху», серед яких були визначені найкращі. Школярам-переможцям вручили флайтери-брелоки зі світловідбиваючими елементами. А усі інші учасники заходу отримали в подарунок книжку «1000 і 1 поворот».

Офіцери патрульної поліції завітали також і до Херсонської гімназії №3. Учні 11-А, 10-Б, 9-А класів мали можливість поспілкуватися із інспекторами. Інспектори провели для старшокласників бліц-опитування на знання основних правил для учасників дорожнього руху та пішоходів та розіграли з учнями ситуації, в яких може опинитися пішохід і шляхи їх вирішення. Говорили про права та обов'язки учнів та їх батьків.

Управління освіти Херсонської міської ради

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон