Пересувна майстерня на Херсонщині виявилася шахрайським кублом

Пересувна майстерня на Херсонщині виявилася шахрайським кублом
Схоже, різноманітні аферисти, яких на Херсонщині хоч греблю гати, досі не відучили наших земляків беззастережно довіряти першому-ліпшому пройдисвітові.

От і в райцентрі Горностаївка якийсь етнічний ром у базарний день приїхав на місцевий ринок, та й виставив біля своїх «Жигулів» оголошення про прийом у ремонт електроніки. Цього вистачило з надлишком. Не з'ясувавши особи незнайомця, і не перевіривши його знань, власники несправних гаджетів мерщій потягнули їх «умільцю». У мешканця села Марїнське він прийняв ноутбук, у чоловіка з Горностаївки – мобільний телефон. Але й на тому не закінчилося.

За кілька днів псевдомайстер зателефонував власникам техніки, і повідомив радісну новину – усе полагодив. Він пообіцяв навіть швидко привезти її назад до Горностаївки, але з однією умовою: попередньо сплатити вартість його послуг на банківську картку. Замовники ремонту негайно переказали гроші, оскільки суми були невеликими – до тисячі гривень. Однак ні техніки, ні своїх грошей за півтора тижні так і не дочекалися, лише згодом второпавши, що їх нахабно надурили.

Отримавши заяви потерпілих, у Горностаївському відділенні Національної поліції встановили, що підозрюваний мешкає в одному з сіл Каховського району. Але треба ще встановити його причетність до шахрайства, і знайти привласнену техніку. До того ж, ноутбуком та мобільним телефоном метикуватий циган міг і не обмежитися. Вірогідно, інші обдурені ним замовники ремонту ще не звернулися до правоохоронців, оскільки дарма сподіваються, що заїжджий «майстер» усе ж виконає взяті на себе зобов'язання.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів