У Херсоні за підтримки ГП "Добро переможе" пройшов міський Чемпіонат з кіокушин карате

У Херсоні за підтримки ГП
У Херсоні пройшов міський Чемпіонат з кіокушин карате.

За Кубок змагалося 250 новачків-каратистів, котрі, хоч і нещодавно обрали для себе саме цей вид спорту, але вже досягли достатньо навичок і впевненості, щоб здобути свою першу перемогу на очах у глядачів та професійного жюрі.

Чемпіонат відбувся за підтримки Юрія Рожкова, лідера Громадської платформи "Добро переможе", який, виступаючи, зазначив: "Перемоги стимулюють, змушують рухатись вперед, а поразки загартовують і шліфують силу волі. Під керівництвом мудрих тренерів, наші юні каратисти ростуть та розвиваються. Щоб досягти дійсно успіху у спорті, дітям не достатньо просто тренуватися. Навіть довго та наполегливо. Обов'язково кожен має випробувати свої сили у двобої із сильним суперником. Отримати свою медаль, свій кубок, а головне - визнання. Це дуже важливо. Тому я підтримую не лише змагання, виступи і чемпіонати, а допомагаю обладнати тренувальні зали, підтримую, власне, самі команди."

Дмитро Бєлобров, інструктор школи карате розповів детальніше: "Юрій Рожков і раніше допомагав зі спортивним інвентарем. Зокрема, за кілька днів до нашого Чемпіонату привіз у подарунок професійні тренажери для відпрацювання техніки ударів рук та ніг. У спортзали школи Сергія Всеволодова "Легенда", до спортивного клубу кіокушин карате і ДЮШФП № 5! Така допомога дуже важлива для вихованців та їх батьків! А сьогодні ще, окрів кубків та медалей, лідер Громадської платформи "Добро переможе" Юрій Рожков підготував спеціальний приз для найактивнішого каратиста. І ним став 10-тирічний Володимир Мазанов."

За результатами міського Чемпіонату жюрі визначило командних переможців Обласної федерації з кіокушин карате: ІІІ призове місце посіла команда тренера Ігоря Доценка, ІІ місце присудили команді Сергія Всеволодова. І чемпіонами стали каратисти з команди Сергія Дерія. Усі переможці отримали нагороди від Громадської платформи "Добро переможе". А сам Юрій Рожков - подяку президента ГО "Кіокушин БуДо карате" за допомогу та активне сприяння у розвитку карате в Херсонській області.

 

 

 

 

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів