Соціальні житлові програми отримали нове дихання

15 листопада в Києві відбулася робоча нарада з директорами регіональних управлінь Держмолодьжитла. Участь у нараді взяли члени правління установи, керівники структурних підрозділів центрального апарату Фонду.

Після ретельного аналізу ситуації в країні з забезпеченням молоді, учасників АТО, переселенців соціальним житлом, інформації про участь в міжнародних проектах, голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний повідомив про затвердження Верховною Радою України змін до бюджету 2019 року та виділення додаткових 300 мільйонів за програмою «Доступне житло» на цей рік. Крім того, С.Комнатний наголосив на тому, що органи місцевого самоврядування та державні адміністрації всіх областей нашої держави передбачили до кінця року ще майже 300 мільйонів грн.

«За дев'ять місяців року місцеві бюджети вже передбачили 260 млн. грн.», - сказав Сергій Комнатний.

Підтвердженням його слів стало рішення Херсонської обласної ради, яке було прийнято в цей же день. Ним передбачено фінансування відповідної обласної програми сприяння молодіжному житловому будівництву.

Херсонське обласне управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву запрошує громадян взяти участь у програмі "Доступне житло".

Увага!

Подати документи можна:
- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу регіонального управління Держмолодьжитла в Херсонській області
khn.21@molod-kredit.gov.ua;
- на паперових носіях особисто заявником до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Для уточнення інформації щодо участі у програмі Ви моете звернутись до спеціалістів за телефоном: 43-04-45 або за адресою: м.Херсон, пр.200-річчя Херсона, 38, корп.6.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон