На Херсонщині з турботою про здоров’я

На Херсонщині з турботою про здоров’я
У рамках програми "Поряд" від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва, у Каховському районі Херсонщини вже вкотре відбувся виїзний медичний прийом.
У оновленій після капітального ремонту Амбулаторії № 4, що у Центральній Основі, мешканці Нової Каховки та сусідніх селищ мали можливість отримати консультацію провідного кардіолога із Херсонської лікарні.

Безкоштовні консультації та рекомендації лікаря - кардіолога отримали 32 людини. Кожному пацієнту лікар приділив максимум уваги, а особливо складні випадки захворювань, пов'язаних з високим тиском та серцево судинної системи обласний лікар взяв під особистий контроль.

Найкраща оцінка такої програми - це слова подяки від пацієнтів і персоналу амбулаторії та запитання: «Коли приїдете до нас наступного разу?»

Такі огляди, протягом 2019 року, проходять по всіх районах Херсонської області де працюють представництва Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Зичимо всім здоров'я!

Благодійний фонд Ігоря Колихаєва
у м. Нова Каховка

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів