Історичне рішення Херсонської облради

Історичне рішення Херсонської облради
Сьогодні, 15 листопада, під час пленарного засідання ХХХ позачергової сесії Херсонської обласної ради депутати облради VII скликання прийняли історичне рішення«Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Херсонської області».

Питання було розглянуто на профільній розширеній депутатській комісії, пройшло обговорення та президію. Не дивлячись на всі перипетії, довготривалі обговорення та навіть подекуди суперечки, самі депутати Херсонської обласної ради вже назвали це рішення історичним.

«Треба розуміти головне: наразі ми прийняли надважливе, навіть історичне рішення. На його основі в подальшому можна вносити зміни і корективи, задовольняючи бажання населених пунктів Херсонщини щодо об'єднання. Добровільність – одна з основ даного рішення», – зазначив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.


Також голова подякував виконавчому апарату обласної ради та облдержадміністрації за плідну спільну роботу у цьому напрямку.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів