Найрозумніше ім’я Херсонщини

Найрозумніше ім’я Херсонщини
Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України.

Херсонська область продемонструвала високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися майже 15 тисяч учнів регіону.

У Херсонській області, найвищих результатів у конкурсі досягли учні з іменами Єгор та Ангеліна, а по Україні «найрозумнішими» іменами є Дем'ян та Євангеліна.

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Херсонщина виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями українська мова і література й трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед херсонських школярів – математика.

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання.

Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Херсонщини:
1. Школа №21, Херсонська область, м.Херсон;
2. Олешківська гімназія, Херсонська область, Олешківський район;
3. Школа, Херсонська область, Новотроїцький район;
4. Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Херсонська область, Генічеський район;
5. Каховська ЗОШ №1, Херсонська область, м.Каховка.

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й херсонські школярі 21 століття.

Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок».

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів