Райони та ОТГ Херсонської області отримали ще 8 шкільних автобусів

Райони та ОТГ Херсонської області отримали ще 8 шкільних автобусів
Сьогодні на площі Свободи у Херсоні районам та ОТГ області передали 8 шкільних автобусів.

По одному автобусу отримали Іванівська та Присиваська об'єднані територіальні громади, Великолепетиський, Нижньосірогозький, Скадовський та Нововоронцовський райони. Два автобуси отримав Бериславський район. Транспортні засоби були придбані за рахунок коштів освітньої субвенції на умовах співфінансування на загальну суму 14,8 млн грн. Вартість одного автобусу – 1,8 млн грн.

«Закуплено 8 автобусів для різних районів та громад нашої області. Вони будуть возити діточок до закладів освіти. Під час однієї з селекторних нарад з Прем'єр-міністром, коли ми обговорювали проект «100 шкіл, 100 дитячих садочків, 100 стадіонів», ми також зазначали, що нам необхідно закуповувати якісний транспорт, який би возив наших діточок», – зауважив голова облдержадміністрації Юрій Гусєв та додав, що наразі ведеться робота з громадами області щодо забезпечення та оновлення шкільних автобусів у громадах області шляхом  співфінансування.

Даний автобус – це спеціалізований транспортний засіб для перевезення школярів різного віку, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Автобус зібраний на базі шасі японського виробника Isuzu Motors Ltd. Двигун Isuzu дизельний, Евро-5. Виробником автобусів є акціонерне товариство «Черкаський автобус», потужності якого розташовано у м. Черкаси.

Автобус має 32 місця для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, систему кондиціювання місця водія, GPS-трекер, систему сигнального виклику із салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу, система обмеження швидкості, подовжене гарантійне обслуговування до 36 місяців, або 150 тис. км.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів