На газовому родовищі на Херсонщині пробурять нову свердловину

Підприємство "Чорноморнафтогаз", у віданні якого перебуває Стрілковське газове родовище біля Арабатської стрілки, з наступного року планує розпочати роботу з буріння нової свердловини.

Роботи та обладнання для неї коштуватимуть майже 60 млн грн. Причому свердловину збираються пробурити не на шельфі Азовського моря, а на суші, щоб знизити подальші витрати на її обслуговування. Про це на прес-конференції у Генічеській райдержадміністрації Херсонщини повідомили працівники підприємства.

Блакитне паливо на Стрілковському родовищі видобувають уже понад п'ятдесят років, але його розвіданих запасів може вистачити ще, мінімум, на такий саме час. Проблема в тому, що обладнання трьох діючих свердловин уже практично вичерпало свій експлуатаційний ресурс. Газ звідти поступає із домішками води, і його доводиться "підсушувати" за допомогою спеціальної установки.

До того ж досі не вирішене питання "закільцювання" мереж Генічеського району із національною системою газогонів. Про це багато говорять уже три роки, та справа залишається на "паперовій" стадії.

Голос України

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон