У Херсонському держуніверситеті відсвяткували 102-у річницю від дня заснування вишу

Сьогодні, 14 листопада у Херсонському державному університеті відбулися урочистості з нагоди 102-ї річниці від дня заснування навчального закладу.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський наголосив, що студенти повинні знати свою історію, щоб сміливо крокувати вперед. Тому на концерті згадали колишніх очільників ХДУ, які зробили вагомий внесок у розвиток університету. Співробітників вишу, які й сьогодні працюють на благо університету, нагородили відзнаками за плідну працю.

З нагоди відкриття Центру дослідження історії Литви в ХДУ до Херсона завітала делегація Кла́йпедського університету. Литовські гості розповідають, що концерт став для них приємним доповненням подорожі до Херсона. Вони також долучилися до привітань.

На заході виступили артисти Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. Наші ж студенти не втомлюються дивувати талантами та згуртованістю. У концерті взяли участь всі факультети, без перебільшення.

Тому 102-ий День народження ХДУ святкували з розмахом!

За матеріалами Прес-центру ХДУ

P.S. Детальніше про свято дивіться у сюжеті StudTV:

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон