У Херсонській облраді планують покращити медичне обслуговування

У Херсонській облраді планують покращити медичне обслуговування
Депутати Херсонської обласної ради на профільній комісії продовжують напрацьовувати пропозиції з розвитку та оптимізації закладів системи охорони здоров'я обласного підпорядкування.

Фахівці обласної ради спільно з керівниками медичних закладів відпрацювали та підготовили до розгляду на депутатських комісіях пакет документів з детальним обґрунтуванням передачі функцій Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом до КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня імені Г.І. Горбачевського».

Триває вивчення можливості створення на базі КНП «Новокаховський дитячий протитуберкульозний санаторій «Джерельце» багатопрофільного реабілітаційного дитячого центру. Як повідомив головний лікар санаторію Юрій Яницький, завантаженість закладу 95-100% цілорічно, потреба у послузі є.

У Херсонській обласній раді наголошують, що основна мета – в умовах реформування зберегти кадровий та матеріально-технічний потенціал, який є у дитячому санаторії, покращити якість послуг та одночасно скоротити витрати обласного бюджету на утримання закладу. Зважаючи на це обласна рада робить все можливе, щоб врахувати усі «за» та «проти».

Також обговорюється пропозиція приєднання до КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» обласної дитячої туберкульозної лікарні, яка знаходиться у Олешках. За словами головного лікаря дитячої туберкульозної лікарні Тетяни Гурової, логічним є приєднання дитячого закладу до іншого дитячого медичного закладу. Бо лунали пропозиції зробити цю лікарню відділенням КНП «Фтизіопульмонологічний медичний центр», де проходять лікування дорослі пацієнти.

Депутатам Херсонської обласної ради буде запропонований до розгляду варіант оптимізації мережі дитячих закладів, який дозволить зробити «Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню» базовим закладом з надання висококваліфікованої допомоги дітям з можливістю проходити реабілітацію у сучасному медичному центрі, що буде діяти у складі КНП.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів