Херсонський нардеп про продаж землі: Нікому Державу ми не продали і не продамо

Сьогодні, 13 листопада Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроєкт 2178-10, який скасовує заборону на продаж земель сільськогосподарського призначення,- повідомив народний депутат від фракції «Слуга народу» Павло Павліш:

- Даний законопроект зібрав навколо себе низку дискусій, міфів та суперечностей. Я хочу наголосити на тому, що мораторій по своїй суті є дискримінаційним.

Ринок землі в Україні є, однак він «тіньовий», корупційні схеми працюють, латифундисти отримують неправомірну вигоду, ухиляючись від сплати податків.

Вартість землі в Україні як мінімум в 5 разів нижча за ринкову. Запровадження вільного ринку землі, поступово наблизить ринкову ціну на землю до справедливого значення.
Проте наголошую, що закон в цілому ще не прийнято, до другого читання ми його маємо доопрацювати!

Саме з тих питань про які всіх турбують:

- право купівлі-продажу матимуть тільки українці, підприємства засновані українцями, громади, держава;

- право продажу землі іноземцям тільки після проведення референдуму.

Тому нікому Державу ми не продали і не продамо! І, до речі, ні в кого землю також ніхто не забирає! Обов'язку власників до продажу землі НЕмає!, - наголошує Павло ПАВЛІШ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон