Прикордонники Азово-Чорноморського управління направили строковиків навчатися на собаководів

Прикордонне відомство продовжує набирати в свої лави військовослужбовців строкової служби.

Так, сьогодні, на базі відділу прикордонної служби «Херсон» пройшли урочисті заходи з нагоди відправки новобранців з Херсонщини до Кінологічного навчального Центру Державної прикордонної служби України, що на Львівщині. Майбутніх захисників кордону привітали ветерани-прикордонники, представники духовенства та командування Херсонського прикордонного загону.

Подібні заходи пройшли вже у Миколаєві та Бердянську, там новобранців направили до Головного навчального центру Державної прикордонної служби імені генерал-майора Ігоря Момота.

Загалом, під час осіннього призову цього року Азово-Чорноморським регіональним управлінням вже призвано та направлено на навчання 66 юнаків і до кінця місяця планується відправити ще 104 призовники. Після завершення навчання строковики будуть направлені в підрозділи охорони кордону по всій Україні крім зони проведення ООС.

Джерело

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон