У Херсоні триває "Прогулянка містом"

У Херсонському художньому музеї у Херсонському обласному художньому музеї імені Олексія Шовкуненка презентована виставка живопису середини - другої половини ХХ-го століття під назвою "Прогулянка містом".

В експозиції представлено картини як українських художників, так і митців колишнього Радянського Союзу. Роботи різні за колористикою та стилістикою, - говорить наукова співробітниця музею Альбіна Єрмакова.

Індустріальний пейзаж посідає особливе місце в живописі митців ХХ-го століття, бо це пропаганда радянського способу життя. Це означало, що країна розвивається, додає Альбіна Єрмакова. На виставці показано монтаж та виготовлення об'ємних металевих конструкцій і споруд, роботу машин, екскаваторів, підйомних кранів.

На виставці "Прогулянка містом" представлено й пейзажі України та інших країн світу. Є картини про життя у Вашингтоні, Венеції, Вільнюсі.

За матеріалами UA: Херсон

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон