Інтеграція Бериславського педколеджу у ХДУ продовжується

Ще в далекому 1996 році Олександр Співаковський вийшов із пропозицією підписати угоду між Бериславським педагогічним коледжем та Херсонським державним університетом про ступеневу освіту, яка давала б можливість випускникам вступати одразу на ІІ курс до нашого вишу або вчитися за інтегрованим планом.

- Півтора роки тому ми прийняли рішення про об'єднання! Цей шлях - складний і включає в себе три ступені розвитку: інтеграція, синхронізація та гармонізація!

Окрім навчальних планів, існують інші інструменти інтеграції: можливість єднатися через цінності - тобто через те, що торкається душі.

Сьогодні у нас відбувся перший спільний захід з педколеджем та педагогічним факультетом, приурочений 102-ій річниці ХДУ!


Наступна сходинка - спільний захід медичного факультету та Генічеського медичного училища!

Ми об'єднуємося задля того, аби збільшувати освітній простір, який ми створили. Головна стратегічна мета університету - бути корпорацією з обслуговування освітніх інтересів студентів.


Для нас важлива капіталізація молоді і для цього є відповідний майданчик - наш виш!Разом ми можемо більше!, - переконаний Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.